MENU

czwartek, 21 listopada 2019

Tylko teraz wielka promocja
w zasięgu Twojej reki.

IPL-B3+ to wielozadaniowe urządzenie, którego celem jest totalna odnowa oraz odmłodzenie skóry twarzy oraz trwałe usuwanie owłosienia... czytaj więcej »
Cena promocyjna: 18 000 zł brutto

Formularz kontaktowy

(wszyskie pola są wymagane)

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oferowanych przez nas urządzeń, zadzwoń na nr 605 151 341 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy (prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z zakładką pytania i odpowiedzi).

Imię:

Nazwisko:

Nr telefonu:

 

Nazwa firmy:

Adres firmy:

Adres email:

Treść wiadomości:
Strona startowa » IPL-B3+
 

» Urządzenie IPL-B3+ - kolorowy wyświetlacz z polskim menu!

Zapraszamy do zakupów u nas - posiadamy 7-letnie doœwiadczenie, ponad 200 sprzedanych urządzeń w Polsce i za granicę, oferujemy 2-letnią gwarancję i urządzenie zastępcze.

Profesjonalne urządzenie wykorzystujące najnowocześniejszą technologie zastosowania energii świetlnej (Intensywne Pulsacyjne Światło) w zabiegach kosmetycznych i medycznych.

laser do depilacji

Intensywne światło IPL bezinwazyjnie przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobine (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia). Światlo IPL dociera do komórek, a skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki.

Zabiegi sa efektywne, bezpieczne, krótkie i nie powodują uszkodzeń skóry. System IPL B3+ zapewnia szerokie spektrum działania. Generuje szeroką wiązkę niespójnych fal świetlnych, które w związku z ich różną długością mogą być absorbowane przez określone chromatofory (hemoglobinę i melaninę).Tkanki zawierające poszczególne chromatofory zostają uszkodzone w efekcie fototermolizy selektywnej, czyli bez uszkadzania tkanek sąsiednich. Potrzebna do terapii długość fal uzyskujemy dzięki specjalnym filtrom wymiennym, które znajdują się w wyposażeniu systemu IPL B3+.

Urządzenie IPL-B3+ - cena promocyjna: 18 000 zł brutto (przy 3 letnim leasingu opłata: ok. 600 zł/mc. Uproszczona procedura - tylko dokumenty rejestrowe firmy, szczegóły pod nr tel: 535 557 988)

Promocja cenowa ważna do: 30.06.2016r.

Cena zawiera:

 • 2 lata gwarancji oraz serwis pogwarancyjny
 • urządzenie zastępcze - w przypadku usterki gabinet nie zostanie bez urządzenia
 • możliwy transport urządzenia do Państwa gabinetu
 • 4,5 godz., szczegółowe szkolenie prowadzone przez kosmetologa, pracującego na co dzień w naszym gabinecie: Centrum Med-Estetica (nasze doświadczenie w wykonywaniu zabiegów IPL oraz E-Light: 950 000 impulsów na dzień 16.11.10)
 • stałe bezpłatne konsultacje kosmetologiczne dot. obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów (ponieważ żadne szkolenie nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania zw. z obsługą urządzenia i np. przeciwwskazaniami do zabiegu uruchomilismy specjalny numer telefonu oraz adres mailowy tylko i wyłącznie dla naszych klientów. Żeby nie wyrządzić krzywdy klientowi i go nie poparzyć w przypadku jakichkolwiek pytań lub watpliwości po zakupie prosimy klientów o kontakt z nami).
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • pisemny program szkoleniowy
 • szczególową kartę konsultacyjną i oświadczenie dla klienta gabinetu
 • instrukcje w j. polskim
 • lampę w głowicy na 70 000 impulsów (nowa głowica- 2000 zł brutto)
 • 4 filtry zabiegowe (szafirowe) w zestawie
 • okulary dla przeprowadzajacego zabieg oraz dla klienta

Radzimy nie podejmować decyzji o zakupie urządzenia zbyt pochopnie, bo na rynku sa różne urządzenia- niektóre awaryjne. Przed podjęciem decyzji zawsze trzeba się zgłosić do sprzedawcy - przyjechać, zapoznać się z urządzeniem a przede wszystkim poddać się próbnemu zabiegowi i samemu sprawdzić skuteczność (zapewniamy, że w przypadku naszych urządzeń IPL i IPL+RF skuteczność np. przy usuwaniu owłosienia jest mierzalna). Co do awaryjności i jakości współpracy to warto pytać innych klientów danej firmy –lista naszych klientów znajduje się w zakładce: Nasi Klienci. W razie zainteresowania urządzeniem zapraszamy na szczegółową, bezpłatną prezentację połączoną z próbnym zabiegiem. Prosimy o umawianie sie z ok. tygodniowym wyprzedzeniem- kontakt do współwłaściciela: 605 151 341;

Zastosowanie urządzeń IPL

1. Depilacja laserowa.

Obecnie jedyna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja). Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera daje oczekiwane, trwałe efekty.

depilacja_laserowa

Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa (absorbcja energii przez melanine - barwnik). Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i własnie one reagują na swiatło lasera, pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" (katagen, telogen), która ma rózne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) - po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane minimum cztery razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. W większości przypadków po czterech zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4 a 6 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

2. Zamykanie naczynek.

Rozszerzone naczynia krwionosne na twarzy i kończynach dolnych są częstym problemem estetycznym wielu osób.Urządzenie IPL usuwa i zapobiega powstawaniu powierzchownych zmian naczyniowych takich jak teleangiektazje (pajączki, naczyniaki, objawy trądziku różowatego).

Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powiklań i infekcji.

Zabiegi sa prawie bezbolesne (odczuwa sie tylko lekkie pieczenie). Skóry nie trzeba nacinać ani nakłuwać, nie ma więc blizn. Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który schodzi w ciągu kilku godzin lub dni. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 1 do 5 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

3. Fotoodmładzanie- redukcja zmarszczek.

Fotoodmładzanie skóry łączy w sobie usuwanie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych oraz pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu, co powoduje wygładzenie skóry twarzy, likwidacje drobnych zmarszczek, zwężenie porów i ogólną poprawę faktury skóry. Zabiegi z użyciem systemu IPL B3+ nie wyłączają klientki z życia codziennego, nie są bolesne i nie pozostawiają blizn.

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu sa: rumień, teleangiektazje, piegi i inne zmiany pigmentacyjne, scienczenie naskórka, zmarszczki, rozszerzone pory, ogólna poprawa wyglądu skóry – poprawa kolorytu, wygładzenie i przywrócenie młodszego wyglądu.

Zabiegi można wykonywać co 3-4 tygodnie. Efekty są widoczne po 1-3 zabiegach. Dzięki temu klientka oszczędza czas i pieniądze. Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie IPL. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, zmiany pigmentacji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie 5-6 zabiegów, w celu utrzymania efektów rekomenduje się również zabiegi przypominające (jeden lub dwa razy w roku).

4. Urządzenie IPL – leczenie trądziku pospolitego.

ipl_b3+
ipl_b3+

Światło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku (działa podobnie do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływac szereg objawów niepożądanych niszcząc wątrobe i zołądek).

Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem IPL , niż w przypadku tradycyjnych metod (wyraźna poprawa zmian – 60-80% - po serii naświetlań przeprowadzonych w ciągu 3-4 miesięcy). Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu ta metoda trądziku ze zmianami ropnymi. Zalecana jest seria 3-5 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania:

 • osoby u których występuje nadwrażliwość na swiatło,
 • osoby stosujące leki światlo-uczulajace (antybiotyki, isotretynoine),
 • kobiety w ciąży.

5. Urządzenie IPL – leczenie trądziku różowatego.

ipl_b3+
ipl_b3+

Leczenie polega na serii naświetlań urządzeniem IPL obszarów dotkniętych trądzikiem. Zabiegi wykonywane są co 3-4 tyg., aż do osiągnięcia znaczącej poprawy. Długie przerwy miedzy zabiegami nie zmieniają skuteczności leczenia, lecz jedynie je wydłużają.

Jest to seria ok. 4-5 naświetlań. Bezpośrednio po zabiegu następuje zaczerwienienie i obrzęk, które mijają po kilku dniach. Seria zabiegów powoduje znaczne zmniejszenie zaczerwienienia skóry i wszelkiego rodzaju dolegliwości zwiazanych z trądzikiem różowatym. Jednak jeśli jest taka potrzeba to serie należy powtórzyć np. za pół roku.

Parametry techniczne:

 • Zakres długości fal: 420-1200nm; 510-1200nm; 560-1200nm; 640-1200nm,
 • Opcje: 585-1200nm: 690-1200nm; 755-1200nm,
 • Moc urządzenia:1200W,
 • Moc:10-50J/cm2 ,
 • Typy impulsów: intensywna technologia impulsów (can adjust),
 • Sekwencja impulsów: 1,2,3,4,5 pulse,
 • Interwal impulsów: 5-60ms,
 • Czas trwania impulsu: 2-15ms,
 • Ciąg impulsów: 0.3-1Hz,
 • Prowadzenie światła: krysztal,
 • Wymiar plamki świetlnej: 8×40mm2,
 • System chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem i półprzewodniki zimna,
 • Temperatura chłodzenia: -4 - 0 *C,
 • Zródła energii: 220V / 50Hz.